صفحه اصلی / بازی فوتبال / پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ [مقدماتی جام جهانی قطر]

پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ [مقدماتی جام جهانی قطر]

پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ را با ما ببینید. تیم ملی کرواسی فرداشب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران با تیم ملی اسلواکی دیدار خواهد کرد.

دو تیم‌ گروه H در بازی گذشته خود به کسب یک امتیاز بازی رضایت دادند. کرواسی در مصاف با روسیه گلی به ثمر نرساند و در نهایت بازی ۰_۰ به پایان رسید. اسلواکی در بازی گذشته خود در برابر اسلوونی در دقیقه ۳۲ با گل بوزنیک پیش افتاد اما استویانویچ در دقیقه ۴۲  قفل دروازه اسلواکی را گشود.

در ادامه، تلاش دو تیم بی‌نتیجه ماند و تا پایان بازی گلی رد و بدل نشد. به شما پیشنهاد می‌کنم پخش زنده بازی کرواسی و اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ را با ما تماشا کنید.

پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ [مقدماتی جام جهانی قطر]
ساعت پخش بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ / ساعت پخش فوتبال کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

فینالیست جام جهانی ۲۰۱۸، در بازی‌های گذشته خود در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۳ بار کلین شیت کرده و اسلواکی تنها یک‌بار توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد. کروات‌ها با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به روسیه صدرنشین گروه H هستند و اسلواکی نیز با ۶ امتیاز در جایگاه سوم گروه قرار دارد. در دو رویارویی قبلی دو تیم‌، سهم کرواسی دو برد بوده است و یک بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

لوکا مودریچ به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه عضله غایب بزرگ قرمز و سفیدها به شمار می‌رود. به نظر می‌رسد کار برای این هافبک کروات تا حدودی سخت پیش برود. با این حال این بازیکن که در تیم اول مادرید نیز توپ می‌زند، تمرینات خود را ادامه خواهد داد تا هر چه سریعتر به شرایط آرمانی خود بازگردد. پیش‌بینی می‌شود که متئو کواچیچ هم تیمی سابق مودریچ و هافبک فعلی تیم چلسی مانند بازی گذشته در ترکیب اصلی قرار گیرد. باید دید، فردا شب تیمی برنده زمین ‌بازی را ترک خواهد کرد یا خیر. برای پخش زنده بازی کرواسی و اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ از لینک های زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال کرواسی و اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ از ESPN

پخش زنده فوتبال کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ از ۴ Sport TV

پخش زنده فوتبال کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ از Polsat Sport

پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ [مقدماتی جام جهانی قطر]
ساعت پخش بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ / ساعت پخش فوتبال کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پخش زنده بازی کرواسی اسلواکی ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت گوشی آیفون امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

قیمت گوشی آیفون امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

قرار است لیست قیمت گوشی آیفون امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ را در نوشتار امروز بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *