صفحه اصلی / اخبار کوتاه / پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge پس از توکن‌سوزی

پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge پس از توکن‌سوزی

طبق گزارش‌های رسمی. پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge پس از این رخ داد که ۲,۰۱۸,۸۹۶,۹۶۷,۲۶۱ توکن BabyDoge سوزانده شد. بیبی دوج حالا رشد خوبی داشته است.

پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge پس از توکن‌سوزی

عملیات سوزاندن توکن‌های BabyDoge در سه تراکنش صورت گرفت. در تراکنش اول ۸۷۶,۶۶۸,۴۴۶,۰۳۹ توکن BabyDoge، در تراکنش دوم ۸۰۲,۲۰۶,۶۶۳,۴۷۴ و در تراکنش سوم نیز ۳۴۱,۸۵۷,۱۶۹,۷۴۸ توکن BabyDoge سوزانده شد. توکن‌های سوزانده شده مجموعاً ۳۳۷۲ دلار ارزش دارند.

بیشتر بخوانید: آینده و پیش بینی قیمت بیبی دوج کوین (Baby dogecoin) در سال ۲۰۲۲ و سال های بعد

پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge

انجمن بیبی دوج کوین امیدوار است که عملیات توکن‌سوزی عادی، تعداد توکن‌های در گردش را کاهش دهد. توکن‌سوزی به طور کلی منجر به کمیاب شدن رمزارز و در نهایت افزایش قیمت آن می‌شود. تاکنون، موجودی میم کوین BabyDoge در کیف پول‌های غیرقابل مصرف قفل می‌شد.

پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge پس از توکن‌سوزی

دومین میم کوین بزرگ بازار یعنی شیبا اینو نیز وضعیت مشابه‌ای دارد. جامعه Shiba Inu از سال گذشته تا کنون به صورت هفتگی و روزانه عملیات توکن‌سوزی را انجام می‌دهد. این فعالیت‌ها البته هنوز تأثیر مثبتی بر روی SHIB نذاشته است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت BabyDoge در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۳ درصد افزایش یافته است. این میم کوین هم اکنون ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۱۶۹۹ دلار قیمت دارد. اوایل هفته جاری، بنیان‌گذاران BabyDoge حدود ۱۴٫۲ کوادریلیون از این توکن را سوزاندند. BabyDoge هم اکنون در لیست محبوب‌ترین قراردادهای هوشمند نهنگ‌های BSC قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پامپ ۱۳٫۵ درصدی BabyDoge چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

لیست قیمت محصولات ایران خودرو امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

لیست قیمت محصولات ایران خودرو امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

عدم تعادل بازار و وجود نوسانات در آن باعث تغییر روزانه قیمت‌ها در هر بخشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *