صفحه اصلی / آزاده نامداری / واکنش تتلو به مرگ آزاده نامداری چه بود ؟

واکنش تتلو به مرگ آزاده نامداری چه بود ؟

امیر تتلو در مورد آزاده نامداری می‌گوید مردم توقع بیجا از او داشتند و با قضاوت های بیجا در مورد چادر سر نکردن در سوئیس او را اذیت کردند.

فوت آزاده نامداری رسانه ها را در بهت عجیبی فرو برده و اظهار نظرات گوناگون در مورد علت فوت مطرح می شود. برخی بازیگران قضاوت‌های مردم و برخورد بد با نامداری را از دلایل درگذشت او می دانند. نظر امیر تتلو در مورد آزاده نامداری هم همین است.

امیر تتلو در مورد آزاده نامداری به سال ۱۳۹۶ و زمانی که عکس بدون حجاب نامداری در سوئیس منتشر شد بر می گردد.

تتلو که در آن زمان از پوشش چادر دفاع می کرد به دفاع از این مجری پرداخت. در حالی که مجری برنامه از تتلو می پرسد چرا نامداری در چادر می پوشد و در سوئیس بدون حجاب بوده ، به شدت از مردمی که او را قضاوت می کنند می کند.

گفتنی است آزاده نامداری هم عکس را مربوط به جلسه ای خانوادگی در حضور محارم اعلام کرده بود.

تتلو می‌گوید مردم توقع بیخودی دارند. او می گوید از ترس برخی مردم جرات زندگی نداریم. ازاده نامداری با بچه و کالسکه آمده و شوهرش هست آنوقت مردم او را قضاوت کردند.

واکنش تتلو به مرگ آزاده نامداری چه بود ؟

ماجرای عکس بدون حجاب آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟

آزاده نامداری که از سال ۱۳۹۶ در مقطعی در اروپا زندگی می کرد گاهی در تصاویری از سفر به میلان، ژنو، سوئیس و .. با چادر منتشر می کرد.

اما توسط فردی ناشناس فیلم و تصاویری از وی بدون حجاب منتشر شد. در این تصاویر و ویدئویی که از نامداری در منتشر شده بود وی بدون حجاب در حالیکه در یک پارک و فضای عمومی است و در کنار دختر و همسرش بود دیده می شد.

منبع: وقت صبح


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

واکسن کرونا زدن شهاب حسینی در آمریکا ! / فیلم

کامپک : ویدیویی که با عنوان لحظه واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *