صفحه اصلی / اخبار فرهنگی هنری / ماجرای کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار و حمایت رضا صادقی از گلزار |

ماجرای کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار و حمایت رضا صادقی از گلزار |

ماجرای کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار

کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا حاشیه های زیادی را به همراه داشته است . در ادامه ماجرای کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار و حمایت رضا صادقی از گلزار را می خوانید .

ماجرای کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار و حمایت رضا صادقی از گلزار |

حاشیه های کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا

محمد رضا گلزار که این روز‌ها بیشتر در حوزه موسیقی دیده می‌شود، در روز‌های گذشته به بهانه استقبال کمرنگ مخاطبان از کنسرت او در لس آنجلس مورد انتقاد تند تلویزیون و برخی منتقدان موسیقی قرار گرفت. البته انتشار فیلم‌هایی از اجرا‌های این بازیگر در کنسرت‌های داخلی‌اش که به گفته اهالی موسیقی فالش و مبتدیانه است نیز، بر حجم این انتقادات افزود.

حمایت رضا صادقی از محمدرضا گلزار 

چقد ساده شکستن قلب ادمها عادی شده ..
اینروزها میبینم یه جوونی که برای مردمش همیشه حال خوب دعا کرد و تلاش کرد در این حال خوب سهمی داشته باشه رو جوری مورد حمله قرار دادن که اگه یه غریبه ببینه فکر میکنه این همون ادمی هست که اختلاس کرد ، همونیه که دارو احتکار کرد ، همونیه که مال مردم و برداشت و رفت عشق و حال اون ور دنیا ..
.
شاید محمد رضا گلزار توی موسیقی قدرتمند نباشه و خیلی نقدها به لحاظ اجرایی براش میشه داشت ، اما فکر نمیکنید ادمی که جایگاه هنریش و در سینما داره و سالهاست با همه کج اخلاقیها هنوزم باعث فروش و موفقیت یک فیلم میشه ، ورودش به موسیقی فقط از سر عشق و مهر و دوست داشتن مردمشه ؟
.
کنسرتی که هنوز برگذار نشده بهش حمله میشه و بعد ادامه دار میشه این حملات …
.
نوازندگی ویولنی که کاملا از سر لبخند بوده نه اجرای جدی به نقد گرفته میشه ….
.
خیلی وقته از مهربونی و همراهی و ادب در تلویزیونی که از جیب مردم هزینه میشه نا امیدم .. اما کاش نشکنیم قلب ادمهایی که روز نیازتون همه کلمات دلنشین جهان و میبافین به هم تا فقط ده دیقه مهمان برنامه باشه ..
.
امثال رضا گلزار سرمایه احساسی این سرزمینن و کاش مرکزی بود که بهشون بگه :

مهری که ندارین حداقل زود قضاوت نکنید .
.
رفتار این روزها با محمد رضا گلزار، من و بیشتر نسبت به اینده ام می ترسونه ..
.
درست یا غلط ، خوب یا بد ، کاش این خاک روزای سخت از فرزندانش دفاع میکرد ..
.
با همه خطاهای موسیقی محمدرضا اما فکر کنم از خیلیا بیشتر به موسیقی احترام قائل بوده ، نه اینکه با ” ویس لایو ” خواننده بشه ، یا کلام سخیف توى کارش بخونه فقط به حجت گرفتن اهنگ ..
.
البته در کل هر چه باشیم باز هم بین خودى غریب تریم ..
اینارو در مورد کسی نگفتم که دوستمه نه ، در مورد کسی گفتم که سالهاست بهش حمله میشه و عجیب خدا دوسش داره و عزتش و بیشتر میکنه ….
.
شک ندارم ایرانیان عاشق در امریکا حمایت خواهند کرد این جوون وطن پرست و مردم دوست و ..
.
📌کاش هنرمندا در هر شاخه ایی پشت هم بودن تا کسى فرصت زخم زدن نمیداشت ، کاش 📌
.
پ ن : ضمنا بعضی ها جوری میگن گلزار برای موسیقی نیست انگار الان صحنه موسیقی ما پر شده از برندگان جایزه های جهانی موسیقی ، بیخیال ، اگه حرف نمیزنیم از سر حرمت داریه نه نااگاهی … الانم فقط نقلم حمایت از یه جوون ایرانیه که برای هنرش زحمت کشیده ..

ماجرای حاشیه های کنسرت لس آنجلس محمدرضا گلزار

حاشیه‌های کنسرت لس آنجلس محمد رضا گلزار که قرار است “۲ نوامبر ۲۰۱۹” برابر” ۱۱ آبان ۱۳۹۸ “برگزار شود، با انتشار یک توئیت از بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی آغاز شد. او در توییتر خود مدعی شد که تاکنون ۱۱۷ عدد از ۳ هزار و ۳۳۲ بلیط کنسرت محمد رضا گلزار به فروش رفته، این در حالی ست که گلزار مهم‌ترین سالن کنسرت جهان یعنی دالبی تیئتر میزبان ۱۷ ساله مراسم اسکار را برای برگزاری کنسرت اجاره کرده است. پس از این توئیت بسیاری از کاربران به عدم استقبال از گلزار و ماجرای خواننده شدن او پرداختند. نکته جالب اینجاست که پس از بالاگرفتن انتقاد‌ها میزان فروش بلیط‌های این کنسرت افزایش چشم گیری داشت.

پس از فضای مجازی این بار نوبت انتقاد به بخش خبری بیست و سی شبکه دو رسید تا به موضوع عدم استقبال از کنسرت لس آنجلس محمد رضا گلزار در کنسرت لس آنجلس بپردازد. بیست و سی در قسمتی از این گزارش، بخشی از کلیپ ویولن نوازی گلزار در یک از کنسرت‌های داخلی اش را پخش می‌کند که یاسر یگانه روزنامه نگار حوزه موسیقی در این باره به بیست وسی، می‌گوید: «خواننده‌ای که در آمریکا مورد استقبال مخاطبان، حتی مخاطبان ایرانی قرار نمی‌گیرد، همان خواننده‌ای ست که چندی پیش کلیپی از او منتشر شد با این تیتر که خواننده‌ای مرز فالش خوانی را جابجا کرده است. این اتفاق یک تلنگر برای ما در داخل ایران است تا بدانیم که فاکتور مردم کشور‌های دیگر برای انتخاب رویداد و کنسرت رفتن، فقط مشهور بودن نیست!».

ماجرای ویولن نواختن محمدرضا گلزار چه بود؟

شروع انتقاد‌ها از خواندن و نواختن محمدرضاگلزار در دومین کنسرت تهران او در سال ۹۶ آغاز شد، جایی که گلزار با نظرخواهی از حاضرین اقدام به نواختن ویولن می‌کند. او در این کنسرت سعی کرد قطعه‌ای از آهنگ ورودی یکی از ترانه‌های گروه آریان را با ویولن بنوازد، اتفاقی که آنقدر بد بود که خیلی زود خود او هم ترجیح داد ویولن نوازی را کنار بگذارد. پس از انتشار این ویدئو در فضای مجازی بسیاری از منتقدان و کاربران به فالش خوانی و فالش نوازی محمد رضا گلزار واکنش نشان دادند.

پاسخ محمد رضا گلزار به حاشیه‌ها چه بود؟

محمدرضا گلزار نیز در واکنش به انتقاد‌ها از کنسرتش در لس‌آنجلس در گفتگو با یک شبکه اینترنتی، می‌گوید: «من حدود بیست سال است که با این موضوع (حواشی‌ها) غریبه نیستم. اما شدتش بعضی مواقع مثل حالا بیشتر می‌شود.»

او ادامه داد: «سنجش موفقیت یا عدم موفقیت یک کار بعد از انجام آن محاسبه می‌شود نه قبلش! من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که در مورد کنسرت من خیلی‌ها پیشواز رفتند. کنسرت من سه هفته آینده برگزار می‌شود و ۶۰ درصد بلیت‌هایش تا به امروز فروش رفته، چگونه قضاوت می‌شود که موفق بوده یا نبوده؟! من اهل بلندپروازی نیستم. افتخاری هم نیست، اما صبر و تحمل دو وجه تمایز بین من و خیلی‌های دیگر است.»

گردآوری: حیاط خلوت

منبع:fararu.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥


منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *