صفحه اصلی / zohreh naimi / عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

زهره نعیمی متولد ۱ خرداد ماه سال ۱۳۷۵ می باشد. وی در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده و یک برادر کوچکتر از خودش دارد. تحصیلات وی دانشجوی رشته ادبیات نمایشی در دانشگاه سوره است.

خانم نعیمی به جز کار بازیگری با توجه به رشته ی درسی اش متن هم می نویسد. او ابتدا در ۱۷ سالگی یک دوره کلاس های آموزش بازیگری محمد امین اصلانی گذرانده است.

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

سریال های زهره نعیمی

او ابتدا در سریال چرخ و فلک به ایفای نقش پرداخت و بعد نیز در سریال آسمان هوای ابری دارد کار خود را ادامه داد . کار جدید وی سریال پرگار است که در ششم خرداد از شبکه ی یک سیما پخش خواهد شد.

زهره نعیمی در سریال پرگار که داستان سه خانواده را روایت می کند و در مقطعی از روزگار ، سرگذشت آنها با هم‌ گره می خورد و خواسته ناخواسته در زندگی امروز آنها کنش هایی را ایجاد می کند.

بازیگران این سریال عبارتند از علی عمرانی ، بهرنگ علوی ، بابک کریمی ، فریبا جدیکار، الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی ، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، تیما پور رحمانی، زهره نعیمی و… از جمله بازیگران سریال پرگار هستند.

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

زهره نعیمی سریال پرگار

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

وی در مصاحبه ای گفته است که مرتبط با رشته ی تحصیلی اش که ادبیات دراماتیک است متن می نویسد و برای این کار راه زیادی در پیش دارد ولی هدف اصلی اش بازیگری است. رشتهی ورزشی مورد علاقه اش تیر اندازی است و از جنب و جوش و اکتیو بودن خوشش می آید.

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

همسر زهره نعیمی

تا کنون خبری مبنی بر ازدواج وی انتشار نیافته است و مجرد می باشد.

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی

عکس های اینستاگرام زهره نعیمی

عکس و بیوگرافی زهره نعیمی عکس و بیوگرافی زهره نعیمی


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

متن تیتراژ سریال سرباز

متن تیتراژ سریال سرباز

– متن شعر عاشقانه حماسی سریال سرباز به تو دل ندهمبه که دل بدهمچه کنم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *