صفحه اصلی / اخبار داخلی / جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها

نزدیک به سه ماه است که قطعی های برق زمان بندی شده در سراسر کشور اعمال می شود. در این گفتار به بررسی جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ می پردازیم

در حال حاضر در کنار دیگر معضلات موچود در کشور، کمبود برق نیز به دغدغه مهمی در کشور بدل شده است. حالا نزدیک به ۴ ماه است که این وضعیت ادامه دارد. از آنجایی که خاموشی ها از ابتدا با برنامه اعمال نمی شد، مشکلات عمده ای برای افراد پدید آمد. در نتیجه این مهم، تدوین و انتشار جداول خاموشی های برق به شرکت های توزیع برق استانی محول شد تا روزانه یا هفتگی نسبت به این مهم مبادرت ورزند.

روند خاموشی های منظم با برنامه از اوایل خرداد آغاز شد، اما اوج گرفتن دمای هوا و به تبع آن مصرف برق در کشور، وضعیت خاموشی ها را در اوایل تیر ماه ۱۴۰۰ به وضعی آشفته بدل کرد. وضعیت البته در ادامه دوباره به ثبات رسید و حالا دوباره برنامه های خاموشی اهمیت دارند. در ادامه با جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ما را همراهی کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

آنگونه که مسئولین صنعت برق کشور ابراز داشته اند، علت قطعی های برق این روزها مربوط به تداوم خشکسالی و افزایش دمای هواست و راه حل مشکل خاموشی ها نیز چیزی جز صرفه ججویی نیست. البته که مسائلی چون سوخت نیروگاه های حرارتی، فرسودگی شبکه توزیع برق و یا حتی استخراج بی رویه ارزهای دیجیتال نیز در این فرایند بی اثر نیست.

در وضعیت کنونی مسئله نیروگاه های برق آبی نیز معضلی اساسی است، چراکه تداوم خشکسالی ها، حجم آب ذخیره این نیروگاه ها و به تبع آن، توان تولید آن ها را کاسته و امکان آزادسازی آب بیشتر میسر نیست. البته ناگفته نماند که در اوایل سخنگوی برق نیز به این موضوع اشاره کرده بود. در ادامه جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ را بررسی می‌کنیم.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ مشهد

برای اطلاع از جزئیات قطعی های برق در استان خراسان رضوی و شهرستان های آن از این صفحه در سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد استان تهران

برای پیگیری دقیق و به روز اطلاعات خاموشی پایتخت از صفحه ای که در اختیاراتان قرار خواهیم داد استفاده کنید. اطلاعات خاموشی استان تهران و مناطق گوناگونش از جمله شهرهای حومه ای پایتخت، به طور روزانه در این صفحه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ اصفهان

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفته است که تا سه هفته آینده که بر اساس این مصوبه صنایع، برق مصرفی را کاهش می‌دهند قطعی برق نخواهیم داشت. البته اگر حوادثی اتفاق افتد یا موارد اضطراری ایجاد شود ممکن است ناپایداری‌ها و قطعی‌های موقت در شبکه ایجاد شود. از این رو، برای دسترسی به جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ شهرستان های اصفهان نیز توسط این شرکت به طور جداگانه منتشر شده است که می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ آذربایجان شرقی

با کلیک بر روی این لینک به صفحه اختصاصی وب سایت شرکت توزیع برق این استان هدایت می شوید. در اینجا نقشه استان آذربایجان شرقی به تفیکیک شهرستان ها و بخش ها را مشاهده می کنید. در اینجا برای اطلاع از زمان بندی خاموشی محل سکونت خود، روی نقشه شهرستان محل سکونت خود کلیک کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ البرز

جزئیات خاموشی استان البرز، شهر کرج و سایر شهرهای حومه آن را از این لینک در دسترس خواهید داشت. برنامه های خاموشی این استان به طور روزانه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ یزد

اطلاعات خاموشی استان یزد نیز به طور مدون برای امروز منتشر شده است. اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ برای استان یزد را در ادامه بررسی کنید. برای دانلود فایل PDF این برنامه اینجا کلیک کنید.

زمان بندی خاموشی ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ استان اردبیل

شرکت توزیع برق استان اردبیل جدول قطعی برق اردبیل ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ را منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات این برنامه از این لینک استفاده کنید.

برنامه خاموشی های ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ استان گیلان

با استفاده از این لینک به سایت شبکه توزیع برق استان گیلان بروید. در اینجا توضیحات کاملی با نام شهرستان ها وجود دارد که شما را درباره برنامه قطع برق گیلان ۱۷ مرداد راهنمایی خواهد کرد.

برنامه قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعات خاموشی این استان و شهرستان های تابعه آن را منتشر کرده است. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق چهارمحال و بختیاری مراجعه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ استان فارس

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها

اطلاعات خاموشی استان فارس نیز در قالب فایل اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ برای این استان منتشر شده است. برای دانلود فایل PDF خاموشی‌های این استان در اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به منطقه بندی و آدرس‌ها به سایت استان فارس مراجه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ کردستان

زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ برای استان کردستان منتشر شده است که در ادامه می توانید آنرا بررسی کنید. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق کردستان مراجعه کنید

برنامه قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ گلستان

جزئیات برنامه خاموشی استان گلستان را از این لینک می توانید در دسترس داشته باشید. در اینجا جز جدول خاموشی گروه بندی ها، شما به اطلاعات خاموشی ها به تفکیک شهرستان و مناطق صنعتی نیز دسترسی دارید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ قزوین

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ برای استان قزوین منتشر نشده است. برای پیگیری ساعات خاموشی این استان می‌توانید از صفحه زمان بندی قطع برق قزوین ۱۴۰۰ استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ استان کرمان

جزئیات قطعی برق استان کرمان برای ۱۷ مرداد منتشر شده است. برای اطلاع از جدول خاموشی استان کرمان، می‌توانید به سایت شرکت توزیع برق استان کرمان مراجه کنید.

زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ مازندران

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ استان مازندران منتشر شده است. برای کسب اطلاع از خاموشی، فایل PDF را از اینجا دانلود کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ آذربایجان غربی

برنامه زمان بندی خاموشی برای استان آذربایجان غربی و شهرهای تابعه توسط شرکت توزیع برق این استان منتشر شده است. برای اطلاع از این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ بوشهر

جزئیات خاموشی بوشهر برای ۱۷ مرداد نیز مشخص شده است. اطلاعات خاموشی در استان بوشهر و شهرهای آن را با استفاده از این لینک در دسترس خواهید داشت.

برنامه قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ایلام

با استفاده از این لینک شما به صفحه اختصاصی خاموشی ها در شرکت توزیع برق استان ایلام هدایت خواهید شد. در اینجا شما برنامه خاموشی های ایلام را به تفکیک شهرستان در دسترس دارید.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ خراسان جنوبی

اطلاعات و جزئیات برنامه خاموشی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به طور روزانه به روز رسانی خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مربوط به هر روز را از این لینک مشاهده کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ هرمزگان

این لینک مربوط به صفحه اختصاصی خاموشی های استان هرمزگان است. در اینجا شما با استفاده از اطلاعات موجود از خاموشی محل کار یا سکونت خود مطلع خواهید شد.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ خراسان شمالی

جزئیات و اطلاعات خاموشی استان خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد را با شهرستان های تابعه اش در این لینک مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

لیست قیمت گوشی امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ؛ گوشی های سامسونگ، شیائومی، آیفون و پوکو

لیست قیمت گوشی امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ؛ گوشی های سامسونگ، شیائومی، آیفون و پوکو

در این مطلب ویژه در تکراتو، با رصد دقیق بازار موبایل ایران، لیست قیمت روز …

یک دیدگاه

  1. باز گوه خوری کردین برق رو قطع کردین ؟
    حتما باید بیایم کونتون بزاریم تا آدم بشین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *