اینستاگرام اینـسـتـاگرام

به ما بپیوندید

جراح - دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست

مشاوره مـــــشــــاوره

-

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

این پوسته ی نازک میتواند با مواد و کامپوزیت های متنوعی و با کیفیت های خاص ساخته شود تا روی سطح خارجی دندان گذاشته شود و بعد از آن باند شود.

اگر از لمینیت کامپوزیتی یا فیسینگ استفاده می گردد باید برای تمامی دندان های کناری ان نیز از همان رنگ استفاده کرد  تا تطابق رنگ خوبی داشته باشیم  و بد رنگی و چند رنگی ایجاد نگردد. در حقیقت بر اساس شکل و فرم صورت این هماهنگی را باید انجام داد و با توجه به تجربه ای که دندانپزشک دارد میتواند در یک جلسه یا دو جلسه این درمان را تکمیل کرد.

در پایان درمان دندان ها بسیارردیف میشود و بعد از آن با رعایت کردن بهداشت دهانی درمان موفقی حاصل میگردد. استفاده نکردن از مواد مرغوب در این نوع لمینت دندان منجر به شکست در درمان میگردد. به همین دلیل قیمت لمینیت های دندانی متغیر می باشد و از 550 هزار تومان تا 700 هزار تومان برای لمنیت وینیر متغیر است. در کلینیک دکتر علی بشارت قیمت لمینیت دندان با توجه به ترکیب کامپوزیت های متنوع و متعدد و با توجه به بالاترین کیفیت ها و استانداردهای اروپا و آمریکا تعیین می گردد.

هدف اول ما به کار گرفتن بهترین مواد و کامپزیت های عالی می باشد و به همین دلیل قیمت لمینیت کامپوزیتی می تواند متغیر باشد. نکته دیگر در تعیین قیمت لمینیت ارائه ضمانت عالی و سه ساله می باشد که این مورد نیز در قیمت لمینیت دندان موثر هست و به نظر ما فاکتور بسیار مهمی می باشد زیرا ما بر توانایی خودمان تردیدی نداریم و از کیفیت مواد و لمینیت خود 100 درصد اطمینان داریم و رضایت بیماران ما مهر تاییدی بر این سخنان می باشد.

در نهایت قیمت لمینیت دندان می تواند توافقی بوده و با رضایت کامل بیمار انجام شود و هیچ هزینه و قیمیت اضافی در مطب دریافت نمیشود. ضمن اینکه شما میتوانید با مراجعه و یا تماس با مطب از قیمیت لمینیت و تخفیف های ویژه ما آگاهی یابید.

کاشت ایمپلنت دندانی

کاشت دندان یا ایمپلنت (Implant) بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. شاید برای بسیاری از ما حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت باشد ولی متاسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد که یک یا چند دندان خود را از دست بدهیم. تاچند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی غیر استفاده از دندان های مصنوعی با آن ظاهر خاصشان نبود ولی خوشبختانه، هم اکنون قراردادن ایمپلنت ها در فک ساده است و ناراحتی خاصی را به دنبال ندارد و تا پایان عمر می تواند نقش دندان واقعی را ایفا نماید.

ایمپلنت برخلاف دندان مصنوعی هیچ گونه حرکتی نداشته و دچار پوسیدگی نمی شود. پایه ی ایمپلنت همانند ریشه ی دندان طبیعی داخل استخوان فک قرار می گیرد و بنابراین تحلیل استخوان در طولانی مدت دیده نمی شود. استخوان فک کاملا محفوظ از تحلیل خواهد بود و فرم صورت دچار دگرگونی و تغییر نخواهد شد.

service-bg
ایمپلنت
کاشت یک دندان

کاشت یک دندان

یک پایه ایمپلنت یک روکش دندانی

کاشت چند دندان ایمپلنت

کاشت چند دندان ایمپلنت

چند پایه ایمپنت و چند روکش دندانی

مراقبت بعد از کاشت ایمپلنت دندانی

دست دندان کامل، اوردنچر

کاشت 2 تا 4 پایه ایمپلنت، ثابت کردن دست دندان